• +48 (12) 294 18 45
  • +48 (12) 294 20 83
  • PN - PT: 8-20, SB: 8-14
  • ul. Cystersów 16, 31-553 Kraków

Oferta stażu - PRACOWNIK RECEPCJI « cofnij

TLK MED Sp. z o.o. we współpracy z Grodzkim Urzędem Pracy w Krakowie poszukuje stażystów na stanowisko:

Pracownik Recepcji

Zatrudnienie w ramach umowy stażowej

Wymagania:

1. Status bezrobotnego w GUP w Krakowie lub możliwość szybkiego uzyskania takiego statusu

2. Osoby powyżej 30 roku życia, które należą do co najmniej jednej z grup wymienionych poniżej:

- osoby posiadające wykształcenie średnie,

- osoby długotrwale bezrobotne  (przez co najmniej 12 miesięcy),

- osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków (m.in.):

  • obsługa i udzielanie informacji klientom oraz ich rejestrowanie
  • zarządzanie dokumentacją medyczną
  • prowadzenie dziennych raportów wykonanych usług, wystawianie paragonów, faktur
  • przekazywanie swojemu następcy zleceń, które powinny być wykonane na innych zmianach
  • prowadzenie komputerowej ewidencji wykonanych świadczeń przy zastosowaniu programów komputerowych wykorzystywanych w TLK MED
  • przygotowywanie miesięcznych raportów

Oferty prosimy składać na adres:

31-553 Kraków, ul. Cystersów 16

lub e-mail: sekretariat@tlkmed.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.