• +48 (12) 294 18 45
  • +48 (12) 294 20 83
  • PN - PT: 8-20, SB: 8-14
  • ul. Cystersów 16, 31-553 Kraków

Oferta pracy - FIZJOTERAPEUTA « cofnij

TLK MED Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Fizjoterapeuta

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w wymiarze czasu pracy: około 6 godzin dziennie

Wymagania:

1. Stopień mgr z zakresu fizjoterapii

2. Dyspozycyjność (praca zmianowa)

3. Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków (m.in.):

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dla klientów

  • wykonywanie swojej pracy zgodnie z kompetencjami i zdobytą wiedzą

  • dopełnienie staranności w celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych usług

  • przekazywanie swojemu następcy zleceń, które powinny być wykonane na innych zmianach

  • zarządzanie dokumentacją medyczną

Oferty prosimy składać na adres:
31-553 Kraków, ul. Cystersów 16
lub e-mail: sekretariat@tlkmed.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (CV) z załączoną w treści klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty, ogłoszonego 12 lutego 2019 r. i prowadzonego przez firmę TLK MED sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Dokumenty aplikacyjne niezawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji znajdziesz TU.